پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری قرص ویاگرا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری قرص ویاگرا | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

قرص ویاگرا 50 میلی گرمی 2 متعلق به گروهی از داروها به نام مهارکننده های فسفودی استراز نوع 5 (PDE 5) است که عمدتاً برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی) در مردان بزرگسال استفاده می شود.

اختلال نعوظ ناتوانی در نگه داشتن آلت تناسلی سفت و نعوظ مناسب برای فعالیت جنسی است.

گاهی اوقات، ویاگرا 50 میلی گرم قرص 2 نیز برای درمان فشار خون ریوی (فشار خون بالا در ریه) استفاده می شود. قرص ویاگرا 50 میلی گرمی 2 برای نوزادان، کودکان یا زنان نیست.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری قرص ویاگرا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری قرص ویاگرا را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

آدرس های خرید حضوری قرص ویاگرا | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری قرص ویاگرا


ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ با شل کردن رگ های خونی آلت تناسلی کار می کند، در نتیجه اجازه می دهد تا جریان خون به آلت تناسلی مرد زمانی که فرد از نظر جنسی هیجان زده است.

با این حال، ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ به فرد کمک می کند تا نعوظ را تنها در صورت تحریک جنسی داشته باشد.

قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ یک داروی غرایز جنسی یا هورمون نیست. این دارو اختلال نعوظ را در مردان درمان نمی کند، اما اختلال نعوظ را درمان می کند.

قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ از شما یا شریک زندگیتان در برابر ابتلا به بیماری های مقاربتی از جمله ایدز محافظت نمی کند.

می توانید قرص ۵۰ میلی گرمی ویاگرا ۲ را با یا بدون غذا مصرف کنید. قرص را له نکنید، نجوید یا نشکنید، آن را به طور کامل با یک لیوان آب قورت دهید.

لینک مفید : کتاب هنر شفاف اندیشیدن

به شما توصیه می شود تا زمانی که پزشک شما آن را برای شما تجویز کرده است ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ مصرف کنید.

در برخی موارد، ممکن است عوارض جانبی خاصی مانند سردرد، حالت تهوع، سرگیجه، تاری دید، سوء هاضمه و گرفتگی بینی را تجربه کنید. بیشتر این عوارض جانبی نیازی به مراقبت پزشکی ندارند و به مرور زمان برطرف می شوند.

لینک مفید : کتاب تاریخ بی دروغ

با این حال، اگر به طور مداوم این عوارض جانبی را تجربه کردید، به شما توصیه می شود که با پزشک خود صحبت کنید.

برای درمان مؤثر بیماری خود، مصرف ویاگرا ۵۰ میلی گرمی قرص ۲ را تا زمانی که پزشک شما تجویز کرده است ادامه دهید.

سعی کنید مصرف آن را به تنهایی متوقف نکنید. در صورت بروز هرگونه مشکل در حین مصرف قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲، از صحبت با پزشک خود بی میل نباشید. از مصرف الکل خودداری کنید زیرا ممکن است توانایی شما برای نعوظ را مختل کند.

لینک مفید : شربت متادون

اگر ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ را با هر داروی نیترات مصرف کنید، فشار خون شما به طور ناگهانی به سطح تهدید کننده زندگی کاهش می یابد. بنابراین از مصرف قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ با نیترات خودداری کنید.

قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ متعلق به گروهی از داروها به نام مهارکننده های فسفودی استراز نوع ۵ (PDE 5) است که عمدتاً برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی) در مردان بزرگسال استفاده می شود.

لینک مفید : آلپرازولام

اختلال نعوظ ناتوانی در نگه داشتن آلت تناسلی سفت و نعوظ مناسب برای فعالیت جنسی است.

ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ با شل کردن رگ های خونی آلت تناسلی کار می کند، در نتیجه اجازه می دهد تا جریان خون به آلت تناسلی مرد زمانی که فرد از نظر جنسی هیجان زده است.

مصرف منظم دوز تجویز شده ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ به درمان اختلال نعوظ کمک می کند.


دستورالعمل برای استفاده

قرص را با یک لیوان آب به طور کامل قورت دهید. قرص را خرد نکنید، نشکنید و نجوید. قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ را می توان با یا بدون غذا مصرف کرد.

لینک مفید : قرص ترامادول

با این حال، مصرف ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ بعد از یک وعده غذایی سنگین ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا دارو اثر کند، بنابراین به شما توصیه می شود که قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ را همراه با وعده های غذایی سبک مصرف کنید.


عوارض قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲

مانند همه داروها، قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ نیز می تواند عوارض جانبی ایجاد کند، اگرچه همه آنها را تجربه نمی کنند.

سردرد، حالت تهوع، سوء هاضمه، تاری دید، اختلال بینایی، سرگیجه و گرفتگی بینی از عوارض جانبی رایج قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ است.

در موارد نادر ممکن است ضربان قلب نامنظم، فشار خون بالا/پایین، درد عضلانی، سوزش چشم و بثورات پوستی را تجربه کنید.

با این حال، اگر هر یک از این عوارض جانبی را به طور مداوم تجربه کردید، فوراً با پزشک خود مشورت کنید.


اقدامات احتیاطی و هشدار عمیق

اگر به سیلدنافیل حساسیت دارید از قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ استفاده نکنید. اگر از داروهایی به نام نیترات استفاده می کنید که برای درمان آنژین صدری یا درد قفسه سینه استفاده می شود، قبل از مصرف قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ با پزشک خود مشورت کنید.

لینک مفید : حشیش

اگر در ۶ ماه گذشته دچار حمله قلبی یا سکته مغزی یا نارسایی قلبی شده اید، بیماری های چشمی خاصی دارید و به دلیل از دست دادن جریان خون به عصب بینایی (چشم) از دست داده اید، از مصرف قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی خودداری کنید.

به شما توصیه می شود پس از مصرف قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ رانندگی نکنید و با ماشین آلات سنگین کار نکنید زیرا ممکن است باعث سرگیجه شود و بینایی را تحت تاثیر قرار دهد.

لینک مفید : ویاگرا

اگر آلت تناسلی شما تغییر شکل داده است (بیماری پیرونی)، یا تا به حال نعوظی داشته اید که بیش از ۴ ساعت قبل از مصرف قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ ادامه داشته است.

تداخلات دارو و دارو: ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ ممکن است با نیتروگلیسیرین (برای درمان نارسایی قلبی، آنژین صدری)، وارفارین (برای جلوگیری از لخته شدن خون)، لیزینوپریل، متوپرولول (برای درمان فشار خون بالا) و ریوسیگوات (مورد استفاده در درمان فشار خون بالا) تداخل داشته باشد. درمان فشار خون بالا در ریه ها).

تداخلات دارو و بیماری: قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ ممکن است با بیماری های قلبی عروقی/قلبی، اختلال عملکرد کلیوی (نارسایی کلیه)، بیماری ریوی، اعتیاد به الکل، بیماری کبد، اختلال تشنج، کاهش شنوایی، رتینیت پیگمانتوزا (از دست دادن بینایی) تداخل داشته باشد. نعوظ طولانی مدت آلت تناسلی).

و . . .


برگرفته از : Viagra 50 mg Tablet 2’s


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *