آدرس های خرید حضوری قرص ویاگرا

ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ با شل کردن رگ های خونی آلت تناسلی کار می کند، در نتیجه اجازه می دهد تا جریان خون به آلت تناسلی مرد زمانی که فرد از نظر جنسی هیجان زده است.

با این حال، ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ به فرد کمک می کند تا نعوظ را تنها در صورت تحریک جنسی داشته باشد.

قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ یک داروی غرایز جنسی یا هورمون نیست. این دارو اختلال نعوظ را در مردان درمان نمی کند، اما اختلال نعوظ را درمان می کند.

  افسردگی و اضطراب نوجوان

قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ از شما یا شریک زندگیتان در برابر ابتلا به بیماری های مقاربتی از جمله ایدز محافظت نمی کند.

می توانید قرص ۵۰ میلی گرمی ویاگرا ۲ را با یا بدون غذا مصرف کنید. قرص را له نکنید، نجوید یا نشکنید، آن را به طور کامل با یک لیوان آب قورت دهید.

لینک مفید : کتاب هنر شفاف اندیشیدن

به شما توصیه می شود تا زمانی که پزشک شما آن را برای شما تجویز کرده است ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ مصرف کنید.

  اختلالات دو قطبی راه درمان

در برخی موارد، ممکن است عوارض جانبی خاصی مانند سردرد، حالت تهوع، سرگیجه، تاری دید، سوء هاضمه و گرفتگی بینی را تجربه کنید. بیشتر این عوارض جانبی نیازی به مراقبت پزشکی ندارند و به مرور زمان برطرف می شوند.

لینک مفید : کتاب تاریخ بی دروغ

با این حال، اگر به طور مداوم این عوارض جانبی را تجربه کردید، به شما توصیه می شود که با پزشک خود صحبت کنید.

برای درمان مؤثر بیماری خود، مصرف ویاگرا ۵۰ میلی گرمی قرص ۲ را تا زمانی که پزشک شما تجویز کرده است ادامه دهید.

  افسردگي شديد+درمان

سعی کنید مصرف آن را به تنهایی متوقف نکنید. در صورت بروز هرگونه مشکل در حین مصرف قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲، از صحبت با پزشک خود بی میل نباشید. از مصرف الکل خودداری کنید زیرا ممکن است توانایی شما برای نعوظ را مختل کند.

لینک مفید : شربت متادون

اگر ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ را با هر داروی نیترات مصرف کنید، فشار خون شما به طور ناگهانی به سطح تهدید کننده زندگی کاهش می یابد. بنابراین از مصرف قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ با نیترات خودداری کنید.

  اختلال دو قطبی در نوجوانان

قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ متعلق به گروهی از داروها به نام مهارکننده های فسفودی استراز نوع ۵ (PDE 5) است که عمدتاً برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی) در مردان بزرگسال استفاده می شود.

لینک مفید : آلپرازولام

اختلال نعوظ ناتوانی در نگه داشتن آلت تناسلی سفت و نعوظ مناسب برای فعالیت جنسی است.

ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ با شل کردن رگ های خونی آلت تناسلی کار می کند، در نتیجه اجازه می دهد تا جریان خون به آلت تناسلی مرد زمانی که فرد از نظر جنسی هیجان زده است.

  با 800 میلیون چی بخرم

مصرف منظم دوز تجویز شده ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ به درمان اختلال نعوظ کمک می کند.


دستورالعمل برای استفاده

قرص را با یک لیوان آب به طور کامل قورت دهید. قرص را خرد نکنید، نشکنید و نجوید. قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ را می توان با یا بدون غذا مصرف کرد.

لینک مفید : قرص ترامادول

  درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد

با این حال، مصرف ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ بعد از یک وعده غذایی سنگین ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا دارو اثر کند، بنابراین به شما توصیه می شود که قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ را همراه با وعده های غذایی سبک مصرف کنید.


عوارض قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲

مانند همه داروها، قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ نیز می تواند عوارض جانبی ایجاد کند، اگرچه همه آنها را تجربه نمی کنند.

سردرد، حالت تهوع، سوء هاضمه، تاری دید، اختلال بینایی، سرگیجه و گرفتگی بینی از عوارض جانبی رایج قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ است.

  آدرس های خرید حضوری قرص ترامادول

در موارد نادر ممکن است ضربان قلب نامنظم، فشار خون بالا/پایین، درد عضلانی، سوزش چشم و بثورات پوستی را تجربه کنید.

با این حال، اگر هر یک از این عوارض جانبی را به طور مداوم تجربه کردید، فوراً با پزشک خود مشورت کنید.


اقدامات احتیاطی و هشدار عمیق

اگر به سیلدنافیل حساسیت دارید از قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ استفاده نکنید. اگر از داروهایی به نام نیترات استفاده می کنید که برای درمان آنژین صدری یا درد قفسه سینه استفاده می شود، قبل از مصرف قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ با پزشک خود مشورت کنید.

  افسردگی مزمن یعنی چه

لینک مفید : حشیش

اگر در ۶ ماه گذشته دچار حمله قلبی یا سکته مغزی یا نارسایی قلبی شده اید، بیماری های چشمی خاصی دارید و به دلیل از دست دادن جریان خون به عصب بینایی (چشم) از دست داده اید، از مصرف قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی خودداری کنید.

به شما توصیه می شود پس از مصرف قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ رانندگی نکنید و با ماشین آلات سنگین کار نکنید زیرا ممکن است باعث سرگیجه شود و بینایی را تحت تاثیر قرار دهد.

  درمان افسردگی در نوجوان پسر

لینک مفید : ویاگرا

اگر آلت تناسلی شما تغییر شکل داده است (بیماری پیرونی)، یا تا به حال نعوظی داشته اید که بیش از ۴ ساعت قبل از مصرف قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ ادامه داشته است.

تداخلات دارو و دارو: ویاگرا ۵۰ میلی گرم قرص ۲ ممکن است با نیتروگلیسیرین (برای درمان نارسایی قلبی، آنژین صدری)، وارفارین (برای جلوگیری از لخته شدن خون)، لیزینوپریل، متوپرولول (برای درمان فشار خون بالا) و ریوسیگوات (مورد استفاده در درمان فشار خون بالا) تداخل داشته باشد. درمان فشار خون بالا در ریه ها).

  افسردگی خفیف چقدر طول میکشد

تداخلات دارو و بیماری: قرص ویاگرا ۵۰ میلی گرمی ۲ ممکن است با بیماری های قلبی عروقی/قلبی، اختلال عملکرد کلیوی (نارسایی کلیه)، بیماری ریوی، اعتیاد به الکل، بیماری کبد، اختلال تشنج، کاهش شنوایی، رتینیت پیگمانتوزا (از دست دادن بینایی) تداخل داشته باشد. نعوظ طولانی مدت آلت تناسلی).

و . . .


برگرفته از : Viagra 50 mg Tablet 2’s

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *