آدرس های خرید حضوری ویاگرا

سیلدنافیل (ویاگرا) برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی، ناتوانی در ایجاد یا حفظ نعوظ) در مردان استفاده می شود.

سیلدنافیل (Revatio) برای بهبود توانایی ورزش در بزرگسالان مبتلا به فشار خون شریانی ریوی (PAH؛ فشار خون بالا در رگ‌هایی که خون را به ریه‌ها می‌برند، که باعث تنگی نفس، سرگیجه و خستگی می‌شود) استفاده می‌شود.

خرید ویاگرا : کودکان معمولا نباید ویاگرا مصرف کنند، اما در برخی موارد، پزشک ممکن است تصمیم بگیرد که سیلدنافیل (Revatio) بهترین دارو برای درمان بیماری کودک است. سیلدنافیل در دسته ای از داروها به نام مهارکننده های فسفودی استراز (PDE) قرار دارد.

سیلدنافیل با افزایش جریان خون به آلت تناسلی در هنگام تحریک جنسی، اختلال نعوظ را درمان می کند. این افزایش جریان خون می تواند باعث نعوظ شود. سیلدنافیل با شل کردن رگ های خونی در ریه ها PAH را درمان می کند تا خون به راحتی جریان یابد.

  آدرس های خرید حضوری مجیک قارچ

لینک مفید : کتاب خنکای صبحدم

اگر از سیلدنافیل برای درمان اختلال نعوظ استفاده می کنید، باید بدانید که این دارو اختلال نعوظ را درمان نمی کند و میل جنسی را افزایش نمی دهد. ویاگرا از بارداری یا شیوع بیماری های مقاربتی مانند ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) جلوگیری نمی کند.


از قرص ویاگرا چگونه باید استفاده شود؟

سیلدنافیل به صورت قرص و سوسپانسیون (مایع، فقط Revatio) برای مصرف خوراکی عرضه می شود.

خرید ویاگرا : اگر از سیلدنافیل برای درمان اختلال نعوظ استفاده می کنید، دستورالعمل های پزشک و دستورالعمل های این پاراگراف را دنبال کنید. سیلدنافیل را در صورت نیاز قبل از فعالیت جنسی مصرف کنید.

لینک مفید : آشنایی با گلدکوئست

  افسردگی خفیف علائم

بهترین زمان برای مصرف ویاگرا حدود ۱ ساعت قبل از فعالیت جنسی است، اما می توانید دارو را در هر زمانی از ۴ ساعت تا ۳۰ دقیقه قبل از فعالیت جنسی مصرف کنید. سیلدنافیل معمولاً نباید بیش از یک بار در هر ۲۴ ساعت مصرف شود.

اگر شرایط سلامت خاصی دارید یا از داروهای خاصی استفاده می کنید، ممکن است پزشک به شما بگوید که سیلدنافیل را کمتر مصرف کنید. می توانید سیلدنافیل را با یا بدون غذا مصرف کنید.

خرید ویاگرا : با این حال، اگر ویاگرا را همراه با یک وعده غذایی پرچرب مصرف کنید، مدت زمان بیشتری طول می کشد تا دارو شروع به کار کند.

لینک مفید : کلونازپام

اگر از سیلدنافیل برای درمان PAH استفاده می کنید، دستورالعمل های پزشک و دستورالعمل های این پاراگراف را دنبال کنید. احتمالاً سیلدنافیل را سه بار در روز با غذا یا بدون غذا مصرف خواهید کرد.

  افسردگی بعد از سی سالگی

سیلدنافیل را هر روز تقریباً در زمان های مشابهی مصرف کنید و دوزهای خود را با فاصله ۴ تا ۶ ساعت از یکدیگر فاصله دهید.

خرید ویاگرا : دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

لینک مفید : قصه های ترسناکی که باید در شب گفته شود

ویاگرا را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. کمتر یا بیشتر از آن مصرف نکنید یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است مصرف نکنید.

قبل از هر بار مصرف مایع را به مدت ۱۰ ثانیه خوب تکان دهید تا دارو به طور یکنواخت مخلوط شود. از سرنگ خوراکی ارائه شده همراه با دارو برای اندازه گیری و دریافت دوز استفاده کنید.

  آدرس های خرید حضوری مترونيدازول

دستورالعمل های سازنده را برای استفاده و تمیز کردن سرنگ خوراکی دنبال کنید. مایع را با سایر داروها مخلوط نکنید یا چیزی برای طعم دادن به دارو اضافه نکنید.

خرید ویاگرا : اگر از سیلدنافیل برای اختلال نعوظ استفاده می کنید، احتمالاً پزشک شما را با دوز متوسط ​​سیلدنافیل شروع می کند و بسته به پاسخ شما به دارو، دوز شما را افزایش یا کاهش می دهد. اگر ویاگرا خوب کار نمی کند یا اگر عوارض جانبی دارید به پزشک خود اطلاع دهید.

اگر از سیلدنافیل برای PAH استفاده می کنید، باید بدانید که سیلدنافیل PAH را کنترل می کند اما آن را درمان نمی کند. حتی اگر احساس خوبی دارید مصرف سیلدنافیل را ادامه دهید. بدون مشورت با پزشک، مصرف سیلدنافیل را قطع نکنید.

  آدرس های خرید حضوری کلونازپام

از داروساز یا پزشک خود یک نسخه از اطلاعات سازنده را برای بیمار بخواهید.


چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف ویاگرا،

اگر به سیلدنافیل، هر داروی دیگر یا هر یک از مواد تشکیل دهنده محصولات سیلدنافیل حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

خرید ویاگرا : اگر ریوسیگوات (آدمپاس) یا نیترات (داروهای درد قفسه سینه) مانند ایزوسورباید دینیترات (ایزوردیل)، ایزوسورباید مونونیترات (مونوکت) و نیتروگلیسیرین (مینیتران، نیترو-دور، نیترومیست، نیتروستات) مصرف می کنید یا اخیراً مصرف کرده اید، از ویاگرا استفاده نکنید. ، دیگران).

نیترات ها به صورت قرص، قرص زیر زبانی (زیر زبان)، اسپری، چسب، خمیر و پماد عرضه می شوند. اگر مطمئن نیستید که آیا هیچ یک از داروهای شما حاوی نیترات است یا خیر از پزشک خود بپرسید.

  علائم افسردگی تنفسی

هنگام مصرف ویاگرا از داروهای خیابانی حاوی نیترات مانند آمیل نیترات و بوتیل نیترات (“پوپر”) استفاده نکنید.

خرید ویاگرا : به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و مکمل های غذایی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید.

هر یک از موارد زیر را حتما ذکر کنید: آلفا بلوکرها مانند آلفوزوسین (Uroxatral)، دوکسازوسین (Cardura)، پرازوسین (Minipress)، تامسولوسین (Flomax، در Jalyn)، و ترازوسین. آملودیپین (Norvasc، در Amturnide، در Tekamlo)؛ برخی از داروهای ضد قارچی مانند ایتراکونازول (Onmel، Sporanox) و کتوکونازول (Nizoral)؛ داروهای ضد انعقاد (رقیق کننده خون) مانند وارفارین (کومادین، جانتوون). باربیتورات های خاصی مانند بوتالبیتال (در بوتاپاپ، در فیوریست، در فیورینال، دیگران) و سکوباربیتال (سکونال)؛ مسدودکننده های بتا مانند آتنولول (Tenormin، در تنورتیک)، لابتالول (Trandate)، متوپرولول (Lopressor، Toprol XL، در Dutoprol)، نادولول (Corgard، در Corzide) و پروپرانولول (Hemangeol، Inderal LA، InnoPran). bosentan (Tracleer)؛ سایمتیدین؛ efavirenz (Sustiva، در Atripla)؛ اریترومایسین (E.E.S.، E-Mycin، Erythrocin)؛ مهارکننده های پروتئاز HIV از جمله آمپرناویر (Agenerase؛ دیگر در ایالات متحده موجود نیست)، آتازاناویر (ریاتاز، در Evotaz)، داروناویر (Prezista، در Prezcobix)، فوزامپرناویر (Lexiva)، ایندیناویر (Crixivan)، لوپیناویر (در Kaletra)، نلفیناویر ( Viracept)، ریتوناویر (Norvir، در Kaletra)، ساکویناویر (Invirase)، و tipranavir (Aptivus)؛ نویراپین (Viramune)؛ سایر داروها یا وسایل برای درمان اختلال نعوظ؛ داروهای فشار خون بالا؛ داروهای خاصی برای تشنج از جمله کاربامازپین (کارباترول، اپیتول، تگرتول، سایرین)، فنوباربیتال و فنی توئین (دیلانتین، فنی تک)؛ ریفابوتین (Mycobutin)؛ و ریفامپین (Rifadin، Rimactane، در Rifamate، در Rifater).

  آدرس های خرید حضوری نیستاتین

خرید ویاگرا : پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد. بسیاری از داروهای دیگر نیز ممکن است با ویاگرا تداخل داشته باشند، بنابراین مطمئن شوید که پزشک خود را در مورد تمام داروهایی که مصرف می کنید، حتی داروهایی که در این لیست وجود ندارند، مطلع کنید.

  افسردگی بعد از طلاق مردان

به پزشک خود بگویید که چه محصولات گیاهی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید، به خصوص خار مریم.

خرید ویاگرا : اگر سیگار می کشید، اگر تا به حال نعوظی داشته اید که چندین ساعت طول کشیده است، و اگر اخیراً مقدار زیادی مایعات بدن خود را از دست داده اید (کم آبی) به پزشک خود اطلاع دهید. اگر تب، اسهال یا استفراغ دارید، ممکن است این اتفاق بیفتد. زیاد عرق کنید؛ یا مایعات کافی ننوشید.

  دلیل افسردگی هنگام پریودی

همچنین اگر بیماری انسداد وریدی ریه (PVOD؛ انسداد وریدهای ریه) را دارید یا قبلاً داشته اید، به پزشک خود اطلاع دهید.

خرید ویاگرا : زخم معده؛ بیماری قلبی، کلیوی یا کبدی؛ حمله قلبی؛ ضربان قلب نامنظم؛ سکته مغزی؛ درد قفسه سینه؛ فشار خون بالا یا پایین؛ کلسترول بالا؛ اختلال خونریزی؛ مشکلات گردش خون؛ مشکلات سلول های خونی مانند کم خونی داسی شکل (بیماری گلبول های قرمز)، مولتیپل میلوما (سرطان سلول های پلاسما) یا لوسمی (سرطان گلبول های سفید)؛ شرایطی که بر شکل آلت تناسلی تأثیر می گذارد (به عنوان مثال، زاویه، فیبروز غار، یا بیماری پیرونی)؛ یا دیابت همچنین اگر شما یا هر یک از اعضای خانواده تان به بیماری چشمی مانند رتینیت پیگمانتوزا (یک بیماری ارثی چشم که باعث از دست دادن بینایی می شود) یا تا به حال از دست دادن دید شدید ناگهانی داشته اید یا داشته اید، به پزشک خود اطلاع دهید، به خصوص اگر گفت که از دست دادن بینایی به دلیل انسداد جریان خون به اعصابی است که به شما کمک می کند تا ببینید.

  پیام مشاور انگیزشی

اگر شما یک زن هستید و از ویاگرا برای درمان PAH استفاده می کنید، اگر باردار هستید، قصد بارداری دارید یا در حال شیردهی هستید، به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف سیلدنافیل باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

خرید ویاگرا : اگر جراحی می کنید، از جمله جراحی دندان، به پزشک یا دندانپزشک خود بگویید که سیلدنافیل مصرف می کنید.

و . . .


برگرفته از : Sildenafil

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *