پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری ویاگرا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری ویاگرا | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

برای اکثر بیماران، از قرص 50 میلی گرمی استفاده می شود. این قرص را می توان 30 دقیقه تا 4 ساعت قبل از شروع فعالیت جنسی آغاز کرد، اما بهترین زمان پیشنهادی برای استفاده از آن یک ساعت است.

قرص ویاگرا را تنها یک بار در طول 24 ساعت می توان استفاده کرد. بیشترین مقدار این قرص 100 میلی گرم و کمترین مقدار آن 25 میلی گرم است.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری ویاگرا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری ویاگرا را برای شما فراهم کنیم.

1.5/5 - (2 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری ویاگرا | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری ویاگرا


چرا این دارو تجویز می شود؟

سیلدنافیل (ویاگرا) برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی، ناتوانی در ایجاد یا حفظ نعوظ) در مردان استفاده می شود.

سیلدنافیل (Revatio) برای بهبود توانایی ورزش در بزرگسالان مبتلا به فشار خون شریانی ریوی (PAH؛ فشار خون بالا در رگ‌هایی که خون را به ریه‌ها می‌برند، که باعث تنگی نفس، سرگیجه و خستگی می‌شود) استفاده می‌شود.

خرید ویاگرا : کودکان معمولا نباید ویاگرا مصرف کنند، اما در برخی موارد، پزشک ممکن است تصمیم بگیرد که سیلدنافیل (Revatio) بهترین دارو برای درمان بیماری کودک است. سیلدنافیل در دسته ای از داروها به نام مهارکننده های فسفودی استراز (PDE) قرار دارد.

سیلدنافیل با افزایش جریان خون به آلت تناسلی در هنگام تحریک جنسی، اختلال نعوظ را درمان می کند. این افزایش جریان خون می تواند باعث نعوظ شود. سیلدنافیل با شل کردن رگ های خونی در ریه ها PAH را درمان می کند تا خون به راحتی جریان یابد.

لینک مفید : کتاب خنکای صبحدم

اگر از سیلدنافیل برای درمان اختلال نعوظ استفاده می کنید، باید بدانید که این دارو اختلال نعوظ را درمان نمی کند و میل جنسی را افزایش نمی دهد. ویاگرا از بارداری یا شیوع بیماری های مقاربتی مانند ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) جلوگیری نمی کند.


از قرص ویاگرا چگونه باید استفاده شود؟

سیلدنافیل به صورت قرص و سوسپانسیون (مایع، فقط Revatio) برای مصرف خوراکی عرضه می شود.

خرید ویاگرا : اگر از سیلدنافیل برای درمان اختلال نعوظ استفاده می کنید، دستورالعمل های پزشک و دستورالعمل های این پاراگراف را دنبال کنید. سیلدنافیل را در صورت نیاز قبل از فعالیت جنسی مصرف کنید.

لینک مفید : آشنایی با گلدکوئست

بهترین زمان برای مصرف ویاگرا حدود ۱ ساعت قبل از فعالیت جنسی است، اما می توانید دارو را در هر زمانی از ۴ ساعت تا ۳۰ دقیقه قبل از فعالیت جنسی مصرف کنید. سیلدنافیل معمولاً نباید بیش از یک بار در هر ۲۴ ساعت مصرف شود.

اگر شرایط سلامت خاصی دارید یا از داروهای خاصی استفاده می کنید، ممکن است پزشک به شما بگوید که سیلدنافیل را کمتر مصرف کنید. می توانید سیلدنافیل را با یا بدون غذا مصرف کنید.

خرید ویاگرا : با این حال، اگر ویاگرا را همراه با یک وعده غذایی پرچرب مصرف کنید، مدت زمان بیشتری طول می کشد تا دارو شروع به کار کند.

لینک مفید : کلونازپام

اگر از سیلدنافیل برای درمان PAH استفاده می کنید، دستورالعمل های پزشک و دستورالعمل های این پاراگراف را دنبال کنید. احتمالاً سیلدنافیل را سه بار در روز با غذا یا بدون غذا مصرف خواهید کرد.

سیلدنافیل را هر روز تقریباً در زمان های مشابهی مصرف کنید و دوزهای خود را با فاصله ۴ تا ۶ ساعت از یکدیگر فاصله دهید.

خرید ویاگرا : دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

لینک مفید : قصه های ترسناکی که باید در شب گفته شود

ویاگرا را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. کمتر یا بیشتر از آن مصرف نکنید یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است مصرف نکنید.

قبل از هر بار مصرف مایع را به مدت ۱۰ ثانیه خوب تکان دهید تا دارو به طور یکنواخت مخلوط شود. از سرنگ خوراکی ارائه شده همراه با دارو برای اندازه گیری و دریافت دوز استفاده کنید.

دستورالعمل های سازنده را برای استفاده و تمیز کردن سرنگ خوراکی دنبال کنید. مایع را با سایر داروها مخلوط نکنید یا چیزی برای طعم دادن به دارو اضافه نکنید.

خرید ویاگرا : اگر از سیلدنافیل برای اختلال نعوظ استفاده می کنید، احتمالاً پزشک شما را با دوز متوسط ​​سیلدنافیل شروع می کند و بسته به پاسخ شما به دارو، دوز شما را افزایش یا کاهش می دهد. اگر ویاگرا خوب کار نمی کند یا اگر عوارض جانبی دارید به پزشک خود اطلاع دهید.

اگر از سیلدنافیل برای PAH استفاده می کنید، باید بدانید که سیلدنافیل PAH را کنترل می کند اما آن را درمان نمی کند. حتی اگر احساس خوبی دارید مصرف سیلدنافیل را ادامه دهید. بدون مشورت با پزشک، مصرف سیلدنافیل را قطع نکنید.

از داروساز یا پزشک خود یک نسخه از اطلاعات سازنده را برای بیمار بخواهید.


چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف ویاگرا،

اگر به سیلدنافیل، هر داروی دیگر یا هر یک از مواد تشکیل دهنده محصولات سیلدنافیل حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

خرید ویاگرا : اگر ریوسیگوات (آدمپاس) یا نیترات (داروهای درد قفسه سینه) مانند ایزوسورباید دینیترات (ایزوردیل)، ایزوسورباید مونونیترات (مونوکت) و نیتروگلیسیرین (مینیتران، نیترو-دور، نیترومیست، نیتروستات) مصرف می کنید یا اخیراً مصرف کرده اید، از ویاگرا استفاده نکنید. ، دیگران).

نیترات ها به صورت قرص، قرص زیر زبانی (زیر زبان)، اسپری، چسب، خمیر و پماد عرضه می شوند. اگر مطمئن نیستید که آیا هیچ یک از داروهای شما حاوی نیترات است یا خیر از پزشک خود بپرسید.

هنگام مصرف ویاگرا از داروهای خیابانی حاوی نیترات مانند آمیل نیترات و بوتیل نیترات (“پوپر”) استفاده نکنید.

خرید ویاگرا : به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و مکمل های غذایی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید.

هر یک از موارد زیر را حتما ذکر کنید: آلفا بلوکرها مانند آلفوزوسین (Uroxatral)، دوکسازوسین (Cardura)، پرازوسین (Minipress)، تامسولوسین (Flomax، در Jalyn)، و ترازوسین. آملودیپین (Norvasc، در Amturnide، در Tekamlo)؛ برخی از داروهای ضد قارچی مانند ایتراکونازول (Onmel، Sporanox) و کتوکونازول (Nizoral)؛ داروهای ضد انعقاد (رقیق کننده خون) مانند وارفارین (کومادین، جانتوون). باربیتورات های خاصی مانند بوتالبیتال (در بوتاپاپ، در فیوریست، در فیورینال، دیگران) و سکوباربیتال (سکونال)؛ مسدودکننده های بتا مانند آتنولول (Tenormin، در تنورتیک)، لابتالول (Trandate)، متوپرولول (Lopressor، Toprol XL، در Dutoprol)، نادولول (Corgard، در Corzide) و پروپرانولول (Hemangeol، Inderal LA، InnoPran). bosentan (Tracleer)؛ سایمتیدین؛ efavirenz (Sustiva، در Atripla)؛ اریترومایسین (E.E.S.، E-Mycin، Erythrocin)؛ مهارکننده های پروتئاز HIV از جمله آمپرناویر (Agenerase؛ دیگر در ایالات متحده موجود نیست)، آتازاناویر (ریاتاز، در Evotaz)، داروناویر (Prezista، در Prezcobix)، فوزامپرناویر (Lexiva)، ایندیناویر (Crixivan)، لوپیناویر (در Kaletra)، نلفیناویر ( Viracept)، ریتوناویر (Norvir، در Kaletra)، ساکویناویر (Invirase)، و tipranavir (Aptivus)؛ نویراپین (Viramune)؛ سایر داروها یا وسایل برای درمان اختلال نعوظ؛ داروهای فشار خون بالا؛ داروهای خاصی برای تشنج از جمله کاربامازپین (کارباترول، اپیتول، تگرتول، سایرین)، فنوباربیتال و فنی توئین (دیلانتین، فنی تک)؛ ریفابوتین (Mycobutin)؛ و ریفامپین (Rifadin، Rimactane، در Rifamate، در Rifater).

خرید ویاگرا : پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد. بسیاری از داروهای دیگر نیز ممکن است با ویاگرا تداخل داشته باشند، بنابراین مطمئن شوید که پزشک خود را در مورد تمام داروهایی که مصرف می کنید، حتی داروهایی که در این لیست وجود ندارند، مطلع کنید.

به پزشک خود بگویید که چه محصولات گیاهی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید، به خصوص خار مریم.

خرید ویاگرا : اگر سیگار می کشید، اگر تا به حال نعوظی داشته اید که چندین ساعت طول کشیده است، و اگر اخیراً مقدار زیادی مایعات بدن خود را از دست داده اید (کم آبی) به پزشک خود اطلاع دهید. اگر تب، اسهال یا استفراغ دارید، ممکن است این اتفاق بیفتد. زیاد عرق کنید؛ یا مایعات کافی ننوشید.

همچنین اگر بیماری انسداد وریدی ریه (PVOD؛ انسداد وریدهای ریه) را دارید یا قبلاً داشته اید، به پزشک خود اطلاع دهید.

خرید ویاگرا : زخم معده؛ بیماری قلبی، کلیوی یا کبدی؛ حمله قلبی؛ ضربان قلب نامنظم؛ سکته مغزی؛ درد قفسه سینه؛ فشار خون بالا یا پایین؛ کلسترول بالا؛ اختلال خونریزی؛ مشکلات گردش خون؛ مشکلات سلول های خونی مانند کم خونی داسی شکل (بیماری گلبول های قرمز)، مولتیپل میلوما (سرطان سلول های پلاسما) یا لوسمی (سرطان گلبول های سفید)؛ شرایطی که بر شکل آلت تناسلی تأثیر می گذارد (به عنوان مثال، زاویه، فیبروز غار، یا بیماری پیرونی)؛ یا دیابت همچنین اگر شما یا هر یک از اعضای خانواده تان به بیماری چشمی مانند رتینیت پیگمانتوزا (یک بیماری ارثی چشم که باعث از دست دادن بینایی می شود) یا تا به حال از دست دادن دید شدید ناگهانی داشته اید یا داشته اید، به پزشک خود اطلاع دهید، به خصوص اگر گفت که از دست دادن بینایی به دلیل انسداد جریان خون به اعصابی است که به شما کمک می کند تا ببینید.

اگر شما یک زن هستید و از ویاگرا برای درمان PAH استفاده می کنید، اگر باردار هستید، قصد بارداری دارید یا در حال شیردهی هستید، به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف سیلدنافیل باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

خرید ویاگرا : اگر جراحی می کنید، از جمله جراحی دندان، به پزشک یا دندانپزشک خود بگویید که سیلدنافیل مصرف می کنید.

و . . .


برگرفته از : Sildenafil


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *