صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

لطفا شرایط استفاده از خدمات پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب که در زیر آورده شده است را مطالعه نموده چرا که استفاده شما از این سایت بمنزله قبول این شرایط می باشد. از حسن انتخاب شما بابت اطمینان و اعتماد به ما بسیار سپاسگذاریم.

کاربران سایت متعهد به استفاده صحیح از خدمات پنل خود می باشند. هرگونه هک، اختلال در سرویس دهی و یا تلاش برای دسترسی غیر مجاز به سرویس های سایت ممنوع بوده و پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب حق پیگیری این موارد را در مراجع قضایی خواهد داشت.

کاربران موظفند قبل از خرید نسبت به نام مقاله، نوع آن (صوتی یا الکترونیک)،‌ فایل ارائه شده آن دقت لازم را به عمل آورند، زیرا پس از انجام خرید امکان بازگرداندن مبلغ امکان‌پذیر نیست.

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب قصد فروش هیچ محصول فیزیکی را ندارد و در متن و جلد هاى هر عنوان قید شده است که فایل ها فقط دانلودى میباشند این وظیفه خریدار است که با تحقیق و خواندن دقیق متن اقدام به خرید نماید. به منظور حفظ حق و حقوق پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب مسئولیت هر گونه بی دقتى در خرید بر عهده خریدار میباشد .

‎خریدار گرامی در صحت و سلامت عقل اقدام به پرداخت مبلغ جهت تهیه و دانلود محصول مورد نظر و از این موضوع آگاه است که مبلغ پرداختی جهت خرید فایل های دانلودى قابل عودت نمیباشد

تبصره؛

دسترسی به مقاله ها تابع دسترسی به دیتابیس‌های دانلود مقاله و فروشگاه‌های خرید مقاله هست. از آنجایی که این دیتابیس‌ها و فروشگاه‌ها، هر چند وقت یکبار آپدیت می‌شوند، امکان حذف برخی عناوین کتاب از سایت آن ها وجود دارد. لذا در موارد نادر امکان تهیه برخی از مقاله های قیمت گذاری شده نخواهد بود. در این صورت هزینه پرداختی کاربر، عودت داده خواهد شد.

‎کاربران پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب مالک اطلاعات خود می باشند و باید در حفظ و نگه داری اطلاعات خود کوشا باشند. پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب تضمین نگه داری اسناد دریافتی و یا سفارش های تهیه شده کاربران را تا ٧ روز خواهد داد و پس از آن مسئولیتی نخواهد داشت.

‎پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب می تواند در هر زمان و بدون اطلاع قبلی در قوانین و مقررات سایت تغییر ایجاد کند. این وظیفه کاربر است که با مراجعه مداوم به این صفحه از قوانین سایت مطلع گردد.